A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Білилівський ліцей Ружинської селищної ради Житомирської області
Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів
М.Пирогов

Про прийом документів для зарахування дітей до першого класу на 2022-2023 навчальний рік

Дата: 16.04.2022 10:43
Кількість переглядів: 64

      З 20 квітня розпочинається прийом заяв до 1 класу. У зв’язку із введенням воєнного стану (Указ Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні») ОЧНИЙ прийом документів буде здійснюватись лише у визначені терміни орієнтовно у травні. Прохання слідкувати за оголошенням на сайті школи http://school18.rv.sch.in.ua/

    На час воєнного стану Ви можете реєструвати дитину онлайн за посиланням https://school.isuo.org/, Ваші заяви будуть попередньо опрацьовані.
     Попереджаємо, що зарахування дитини до гімназії відбудеться лише за умови надання повного пакету документів з необхідними оригіналами.
Першочергове зарахування відбудеться 31 травня. Друга черга зарахування до 15 червня ( детальніше в оголошенні на сайті пізніше)

З метою швидкого прийому документів працюємо за таким алгоритмом:

1. Пред’явити посвідчення особи. Заяви подають тільки батьки, чи особи , які їх замінюють.

2. Пред’явити оригінали свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує місце проживання дитини та їх копії .

3. Повідомити про право на першочергове зарахування.

4.. Надати медичну довідку встановленого зразка та копію карти щеплень. Наголошуємо про обов’язковість профілактичних щеплень, ревакцинацію у 6 років.

5 . Заповнити заяву. Прохання попередньо ознайомитись на сайті гімназії зі Статутом, про що буде зазначено у заяві.

6. Підписати згоду на обробку персональних даних дитини для використання в електронних базах та, за бажанням, – згоду на фотовідеозйомку дитини.

Нагадуємо про відповідальність батьків за надання ДОСТОВІРНОЇ інформації.


Перелік документів для вступу до 1 класу:

1.Заява встановленого зразка.(Заповнюється під час подачі документів). До заяви має бути пред’явлено документ, що посвідчує особу заявника.(Копія паспорта одного з батьків)

2.Копія свідоцтва про народження дитини.

3.Оригінал або копія медичної довідкиза формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного огляду», затвердженої наказом МОЗ України від 16 серпня 2010 року № 682.

4.Документ, що підтверджує місце проживання дитини або одного з її батьків (відповідно до листа-роз’яснення №1/9-292 від 08.05.2018 р.).


Право на першочергове зарахування мають такі діти:

1) які проживають на території обслуговування закладу, на підтвердження якого батько разом із заявою подає копію одного з документів , що підтверджує місце проживання; ( перелік вулиць території обслуговування та роз’яснення щодо таких документів розташовано на веб-сайті школи);

2) є рідними братамисестрами дітей, які здобувають освіту у ЗОШ№18;

3) є дітьми працівників ЗОШ№18.

Порядок зарахування:

1.До 1 червня включно наказом по гімназії зараховуються усі діти, які мають право на першочергове зарахування.

1 червня наказ про зарахування дітей до 1 класу та список претендентів на вільні місця буде оприлюднено на веб-сайті гімназії.

2. Упродовж 1-15 червня заяви про зарахування не приймаються .

3. До 15 червня включно зараховуються інші діти на вільні місця за результатами жеребкування та за умови подання оригіналів документів. Процедура та терміни жеребкування будуть оприлюднені на веб-сайті гімназії.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора