A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Білилівський ліцей Ружинської селищної ради Житомирської області
Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів
М.Пирогов

Новини

Дата: від до Скинути

Учні 10-11 класів Білилівського ліцею відвідали Поліський національний університет

   Профорієнтаційна робота з учнями - один з головних напрямків виховної роботи, який спрямований на підготовку учнів до свідомого вибору професії, визначення свого місця у суспільстві. Перед кожним учнем школи постає проблема: "Ким бути?". І важливо вирішити її правильно, із урахуванням і своїх інтересів і схильностей, і інтересів держави.

15:09 19.04.2024

Агітаційна кампанія щодо вступу у вищі військові навчальні заклади учням 10-11 класів

    6 квітня представники Другого відділу Бердичівського районного ТЦК та СП -смт.Ружин провели агітаційну кампанію щодо вступу у вищі військові навчальні заклади учням 10-11 класів  Білилівського ліцею.

13:38 07.04.2024

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти "Земля - наш спільний дім"!

    Екологічна бригада «Екофронт» Білилівського ліцею Ружинської селищної громади взяла участь у Всеукраїнському конкурсі колективів екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім» та виборола ІІ місце на обласному етапі конкурсу.       

08:32 05.04.2024

Благоустрій території ліцею

      З метою поліпшення санітарного стану навколишнього середовища 1-2 квітня у ліцеї  пройшла акція по благоустрою території. Учнівське самоврядування  на чолі з класними керівниками 5-11 класів прибрали  осінній падолист, обкопали квітники, посадили  квіти, впорядкували шкільний двір. Заходи з благоустрою важливі не лише під час проведення подібних акцій.

19:05 04.04.2024

Алея випускників

    Випускники Білилівського ліцею 2024 року започаткували добру і важливу традицію – алею лип випускників. Ця подія до вподоби нашій молоді, адже вони таким чином залишають приємні враження та пам’ять про свій клас і навчальний заклад.

09:22 03.04.2024

Спортивне орієнтування у рамках ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» між закладами загальної середньої освіти Ружинської територіальної громади.

    28 березня 2024 року  команда ліцею взяла участь у змаганнях із спортивного орієнтування у рамках ІІ (територіального) етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» між закладами загальної середньої освіти Ружинської територіальної громади та за результатами журі  виборола І місце і отримала право представляти Ружинщину на ІІІ (районному) етапі змагань!

15:01 29.03.2024

Участь у всеукраїнському конкурсі колективів екологічної просвіти "Земля - наш спільний дім"

     Екологічна агітбригада "Екофронт" Білилівського ліцею Ружинської селищної ради взяла участь у всеукраїнському конкурсі колективів екологічної просвіти "Земля - наш спільний дім" Тема заходу: "Земле моя, Україно! Ти вічно будеш жити!"   

10:33 15.03.2024

Фінальні змагання з футзалу в рамках ІІ етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».

 9 березня відбулися фінальні змагання з футзалу в рамках ІІ етапу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги».   Футзал – це не лише спорт, але і справжня  гра, яка об’єднує навколо себе, надаючи можливість показати свої спортивні здібності та командний дух.

13:32 11.03.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора