A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Білилівський ліцей Ружинської селищної ради Житомирської області
Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів
М.Пирогов

Спортивні змагання до Дня Збройних сил

Дата: 08.12.2023 16:21
Кількість переглядів: 255

    В Білилівському ліцеї  пройшли спортивні змагання  до Дня збройних сил України. Участь  приймали хлопці і дівчата, які навчаються у 9-11 класах. Метою цього  заходу  було не лише безпосереднє залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, а й завдання розвинути розумові і фізичні здібності, кмітливість і спритність, сприяти патріотичному вихованню учнівської молоді; виховувати патріотичні почуття до рідної землі, дружби і взаємодопомоги один до одного.
   Здобувачі освіти охоче брали участь у  конкурсах, показали свої розумові здібності та фізичну витривалість. Програма була цікавою, команди запекло змагалися за звання найкращої.  
     Переможцями  змагань стала команда 11 класу «Байрактар», друге місце посів 10 клас (« Леопарди»), третє – 9 клас ( «Джавеліни»).
Дякуємо організаторам  змагань: вчителю фізичної культури Міськовій Валентині Василівні та вчителю Захисту України Кравчуку Олександру  Олександровичу. Гарний настрій та заряд енергії від змагань отримали учасники та вболівальники.
      Ми вкотре переконалися, що у нашому ліцеї ростуть сильні, спритні та сміливі діти.
                                                          РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

Педагог-організатор - Валентина Пономарьова


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора