A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Білилівський ліцей Ружинської селищної ради Житомирської області
Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів
М.Пирогов

Участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2023», номінація «Фізична культура»

Дата: 20.02.2023 19:14
Кількість переглядів: 916

   На Житомирщині завершився  І тур конкурсу "Учитель року-2023", який проводиться з метою виявлення й підтримки творчої праці вчителів, підвищення їхньої професійної майстерності та популяризації педагогічних здобутків. Цьогоріч у номінаціях учасників були представлені чотири освітні напрямки: основи здоров’я, початкова освіта, фізичне виховання та захист України. Педагоги нашої гімназії є постійними учасниками даного конкурсу. У цьому навчальному році участь взяла вчитель фізичної культури вищої кваліфікаційної категорії Міськова В.В.

     Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» тривав з 01 по 10 лютого 2023 року. Протягом десяти днів під час конкурсних випробувань найкращі педагоги Житомирщини  демонстрували педагогічну майстерність, творчий підхід щодо використання сучасних інноваційних технологій, педагогічні надбання, уміння працювати з учнями, знання методики та педагогіки, професійні якості. Вони виконували практичну роботу, пройшли тестування фахової компетентності, . На підставі результатів зонального етапу першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель  року–2023» у номінації «Фізична культура» одним із переможців  стала творча, креативна і талановита вчителька нашої гімназії  Міськова Валентина Василівна, яка сміливо і впевнено  вийшла  на професійний ринг і якнайкраще продемонструвала свій фаховий рівень.

     Наступні випробовування були практичними:  конкурсні випробовування «Майстер-клас» та «Методичний практикум». За загальними результатами конкурсу Валентина Василівна виборола 8 місце серед 47 педагогів- претендентів Житомирської області.

     Щиро вітаємо нашу колежанку! Бажаємо  подальших успіхів і здобутків!    Нехай творчий потенціал та наполеглива праця завжди допомагають досягти поставленої мети! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, розкривати і примножувати творчий потенціал учительства на ниві Добра, Патріотизму і Віри у ПЕРЕМОГУ та мирне майбутнє країни.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора