A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Білилівський ліцей Ружинської селищної ради Житомирської області
Усяка школа славна не числом, а славою своїх учнів
М.Пирогов

Набір до 10 класу на 2024-2025 навчальний рік!

Дата: 10.06.2024 21:47
Кількість переглядів: 8

     Зарахування до 10 класу Білилівського ліцею відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу нашого закладу освіти, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти  відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти. Заяви про зарахування подаються до 15 червня включно.

Відповідно до анкетування учнів 9-х класів 2023/2024 н.р. та  їх батьків, у 2024/2025 н.р. буде здійснюватися набір в 10 класи з наступною профілізацією:

Клас Профільні предмети Кількість місць Вільні місця  
10 Українська мова                 30 8  

Прийом заяв відбувається в закладі у секретаря, з 10.00 по 14.00. 
Консультації за телефоном  096 038 2731 з понеділка по п’ятницю, 10.00-17.00, електронною поштою bilulivka@ukr.net

     На вільні місця (за їх наявності) діти зараховуються за конкурсом. Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 14 червня не перевищує загальної кількості місць у класі (класах) закладу освіти з урахуванням нормативу наповнюваності класів, визначеного Законом України «Про повну загальну середню освіту».

      У разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 14 червня перевищує загальну кількісті місць у класі (класах),  20 червня закладом освіти буде проведено конкурс відповідно до Порядку (див. порядок зарахування до ліцею). Про час та місце проведення буде повідомлено на сайті закладу не пізніше 15 червня. 

    На час воєнного стану в Україні допускається прийом заяв та копій документів у електронному вигляді, нижче документ зі зразками всіх заяв.

Зразки заяв:

Ваша дитина закінчила навчання в 9 класі в нашому закладі і планує навчатися тут далі? Заповніть відповідну  заяву

Ваша дитина закінчила навчання в 9 класі в нашому закладі, але вже визначилася з професією і бажає вступити до закладу професійної освіти? Заповніть відповідну заяву.

     Приєднуйтесь до нашої дружньої шкільної родини, де кожен учень – це індивідуальність, що має можливість рости, вчитися та досягати своїх мрій!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора